fbpx
Whatsaap 809-981-8880info@solucionesng.com

Zwiększ rentowność firmy za sprawą wirtualnym pokojom danych | Data room providers

virtual data room polska

Rozwój biznesu jest nadrzędnym celem każdej firmy i wolno to osiągnąć nie tylko dzięki rozwiązaniom produkcyjnym, personalnym i reklamowym, lecz także przy pomocy nowoczesnych technologii, w niniejszym . To rozwiązanie zostało w tej chwili odkryte i aktywnie wykorzystywane przez wiele światowych korporacji, w tym LG, TOYOTA, Raiffeisen BANK, HP, ROTSHILD. Taka innowacja znacznie zwiększa sprawność i rentowność przedsiębiorczości. Wśród centralnych zalet wirtualnej przestrzeni do udostępniania plików są liczne funkcje, które doskonale integrują się z wszelkim biznesem.

Prosty start

Wielu z nas ma trudności z rozpoczęciem korzystania z nowoczesnego oprogramowania, ponieważ zajmie to dużo czasu. Twórcy danych wzięli to pod spodem uwagę i aby rozpocząć pracę w indywidualnej przestrzeni, nie będą wymagane specjalne umiejętności ani długie szkolenie. Zorganizowany, prosty i intuicyjny interfejs otworzy przed Tobą swe drzwi po 15 minutach zapisu na koncie użytkownika. Do pracy nie musisz kupować specjalnego sprzętu – możesz korzystać z sieciowego pokoju danych z dowolnego komputera osobistego lub urządzenia mobilnego. Takie nieskomplikowane operacje otworzą wszystkie możliwości pośpiesznego, wygodnego i bezpiecznego korzystania z informacji.

Swoboda wykorzystywania i bezpieczeństwo

Nawet z dala od miejsca pracy możesz udostępniać pliki swoim pracownikom i partnerom. Każdy autoryzowany użytkownik systemu otrzymuje taki lub odrębny poziom dostępu, którego przypisanie wydaje się być wykonywane przez kierownika. Każda dane otrzymuje specjalny znak wodny, który pomaga ustalić tożsamość użytkownika żądającego dostępu i jego poziom. Zanim wyświetleniem plików użytkownik musi ukończyć uwierzytelnianie dwuetapowe, a interakcja wraz z dokumentami odbywa się za pośrednictwem specjalnej siatki bezpieczeństwa. Takie podejście zapewnia wszechstronną ochronę przed nieautoryzowanym dostępem służące do plików. Możesz otworzyć dokument na rzecz określonego adresu IP, ustawić okres dozwolonego przeglądania lub ograniczyć dostęp do pliku nawet po jego pobraniu. Funkcjonalność systemu obsługuje pracę przy 12 językach, a także w 25 najpopularniejszych formatach. Ustawienia, filtry, wyszukiwanie i natychmiastowy dostęp do danych znacznie przyspieszą proces rozliczania dokumentów. Uwolnisz się od wykonywania rutynowej pracy, a także uzyskasz dostęp do wyczerpujących statystyk. Te informacje pomogą ci śledzić czas, w którym pracownik albo partner pracuje nad danym plikiem. Ogromne korzyści przyniosą również wiadomości statystyczne za miesiąc, kwartał lub pół roku.

Wsparcie techniczne 24/7

Szybki i bezpieczny przepływ pracy to podstawowa wartość, której przestrzegają twórcy wirtualnych pomieszczeń danych empirycznych. Korzystając z tego zaawansowanego technologicznie rozwiązania, zyskujesz nie tylko szybki wejście do plików z dowolnego stanowiska, ale także kompleksowe porady na wszelkie tematy w ciągu 15 minutek. Serwis wsparcia technicznego działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, bez przerw jak i również weekendów. Możliwe jest również zamówienie pomocy operacyjnej w celu uporządkowania dokumentów, stworzenia indywidualnej wirtualnej przestrzeni. Oceń te korzyści najlepiej w biznesi. W tym celu programiści oferują bezpłatny okres próbny korzystania z box cloud, co otworzy nowe możliwości dla pierwotnego firmy!

Necesita ayuda? Hable con nosotros!